Inspektor Budowlany - Nadzór Inwestorski - Inspektor Nadzoru - Poznań

logo_high_resolution_white

Inspektor Budowlany - Nadzór Inwestorski - Inspektor Nadzoru - Poznań

Kontrola procesów i obiektów budowlanych jest bardzo ważnym elementem budowy. Nadzór inwestorski realizowany za pośrednictwem specjalistów z VERMA może wynikać z własnej woli inwestora, ale czasami ujęty jest również w decyzji wydanej przez organ nadrzędny. Nadzorowanie budowy może być bowiem obowiązkowe. Inspektor budowlany będzie konieczny w sytuacjach, w których roboty budowlane lub sam obiekt, uchodzą za dość skomplikowane, ale też, gdy sama inwestycja może mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Niezależnie od sytuacji, oferujemy profesjonalny nadzór budowy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Co to jest nadzór inwestorski?

Nadzór budowy jest regulowany przez art.12 ust.1. pkt. 4) ustawy Prawo budowlane. To zbiór uprawnień i obowiązków, za które odpowiada inspektor nadzoru. To stanowisko nadzorująco-kontrolujące. Dozór budowlany polega na bieżącej weryfikacji czy proces budowy odbywa się zgodnie z przygotowanym projektem budowlanym.

Sprawdzanie planów, weryfikacja rozliczeń budowy, odbieranie robót budowlanych to tylko kilka z zadań, za jakie odpowiedzialny jest inwestor nadzoru inwestorskiego. Warto również podkreślić, że doświadczony kierownik nadzoru inwestorskiego jest zaraz obok kierownika budowy, inwestora czy projektanta jednym z najważniejszych, pełnoprawnych członków całokształtu procesu budowlanego.

VERMA - W GRUPIE SIŁA!
Hero section background

Nadzór inwestorski Poznań. Kiedy warto się zdecydować?

Nadzór inwestorski czasami bywa obowiązkiem narzuconym odgórnie, przez przepisy prawa budowlanego. Jednak warto pamiętać, że profesjonalne zastępstwo na placu budowy jest niezastąpione i warto z niego skorzystać w każdej sytuacji, niezależnie od charakterystyki projektu. Inspektor nadzoru kontroluje i usprawnia pracę kierownika budowy, ale też dba o jakość wykorzystywanych podczas realizacji materiałów budowlanych. W VERMA możesz liczyć na fachowe usługi w zakresie nadzoru budowlanego.

Oferujemy rzetelne wsparcie merytoryczne, które nasz zespół zdobył dzięki wieloletniej praktyce w branży. Kierownik nadzoru budowlanego z VERMA może mieć wpływ na optymalizację kosztów budowy, bezpieczeństwo inwestycji i brak trudności w postępach prac budowalnych.

Poza profesjonalnym nadzorem budowalnym oferujemy również merytoryczne wsparcie Radców Prawnych specjalizujących się w prawie budowlanym. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych usług i specjalizacji VERMA:

Kontakt

zapraszamy

Wyślij maila

biuro@verma-poznan.pl

Siedziba

VERMA Sp. z o.o.
ul. Witolda Hulewicza 5b,
62-080 Lusowo
NIP_7812002033

Biuro

Ul. Dmowskiego 124/5, Poznań

wyślij wiadomość