Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Poznań

logo_high_resolution_white

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Poznań

Inspektor nadzoru inwestorskiego jest jednym ze specjalistów, którzy biorą czynny udział w trakcie realizacji inwestycji związanych z przebiegiem procesu budowlanego. Inspektor nadzoru powołany przez VERMA reprezentuje inwestora na budowie i sprawuje szczegółowy nadzór nad przebiegiem prac. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wynajęcie inspektora nadzoru inwestorskiego na czas trwania całej inwestycji.

Inspektor nadzoru inwestorskiego - kto to jest?

W świetle przepisów prawa budowlanego, inspektorzy nadzoru inwestorskiego są czasami jednymi z niezbędnych uczestników procesu budowlanego. Ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego zapewnia odpowiednią reprezentację inwestora w trakcie realizacji budowy. Inspektorzy nadzoru muszą posiadać obszerną, branżową wiedzę, która umożliwi im nadzór nad prawidłowością przebiegu realizacji inwestycji każdego rodzaju.

Niezależny inspektor nadzoru inwestorskiego - Poznań

Ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego i poszukiwanie go na własną rękę może być procesem problematycznym. Do grona specjalistów, z jakimi współpracujemy, zaliczamy osoby z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem. Dlatego za naszym pośrednictwem możliwe jest powołanie inspektora nadzoru inwestorskiego z uprawnieniami do kierowania pracami budowlanymi, wpisanego na listę członków Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Okręgowej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Warto również wspomnieć, że wiele osób myli funkcję inspektora budowy ze stanowiskiem inspektora nadzoru inwestorskiego. Chociaż są to stanowiska o podobnie brzmiącej nazwie, zakres ich uprawnień bardzo się różni.

VERMA - W GRUPIE SIŁA!
Hero section background

Inspektor nadzoru inwestycyjnego - czy musisz go powołać?

Ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego określa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury. Obowiązek powołanie inspektora jest uzależniony od typu realizowanej inwestycji. To specjalista, którego branżowa wiedza będzie niezbędna przy nadzorze nad niezwykle skomplikowanymi projektami. Niemniej istnieje pełna dowolność w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu inspektora nadzoru inwestorskiego. Kiedy nie wymagają tego przepisy prawa, to inwestor decyduje, czy chce skorzystać z usług inspektora.

W VERMA mamy wieloletnie doświadczenie praktyczne i dogłębne przygotowanie merytoryczne do realizacji wszystkich spraw, z jakimi związane jest zarządzanie budową. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych usług i specjalizacji VERMA:

Kontakt

zapraszamy

Wyślij maila

biuro@verma-poznan.pl

Siedziba

VERMA Sp. z o.o.
ul. Witolda Hulewicza 5b,
62-080 Lusowo
NIP_7812002033

Biuro

Ul. Dmowskiego 124/5, Poznań

wyślij wiadomość